INFO NÁSTĚNKA

BRIGÁDA – SOBOTA – 13. července, od 8,oo hod

Brigáda – zajištění mat. pro brigádu v sobotu 13.7.

Brigáda – septimání GJAK

Brigáda – úklid, dřevo, voda, dlaždice

AKCE – ukončení školního roku se ZŠ Bánov

Brigády – sečení u chaty a překážek a dosečení plochy cvičáku

Mezinárodní výstava psů – Derby Winner Show

Mezinárodní výstava psů – Grand Prix Slovakia

Brigáda – dosečení plochy cvičáku II.

Krajská výstava MSKS – Zbraslav u Brna

Brigáda – dosečení plochy cvičáku

Brigáda – zakoupení a dovoz benzínu na sečení

Brigáda – sečení plochy cvičáku

Brigáda – zřízení nového účtu v bance MONETA Money Bank  č.ú. 267669715 / 0600

Brigáda – připojení čerpadla

Brigáda – stříhání křovin v příjezdové cestě od E50

Brigáda – úpravy terénu u chaty a na cvičáku + zasetí trávy

Brigáda – individuální úpravy terénu cvičáku a u chaty

Brigáda – úpravy terénu parkoviště a chaty

Brigáda – individuální úklid a třídění odpadu

Oblastní výstava něm.ovčáků – Štrba

Zkoušky vloh ohařů – Drslavice

Oblastní výstava něm.ovčáků – Beckov

Brigáda – střecha, betonování, ořezání smrku+pořezání a úklid větví, sečení

Brigáda – střecha, sečení

Brigáda – beton, natírání, sekačky

ŠKOLENÍ FIGURANTŮ Klokočov

Brigáda – dveře, okapové háky, nadsvětlíky střechy

Brigáda – dřevěné výplně do zárubní

Brigáda – spáry, příčka, příslušenství

Tréninky socializace: sobota – neděle

Mezinárodní vástava psů Nitradog

Brigáda – talířky + příborové nože do kuchyně

Brigáda – kliky na okna, oprava startovky

Brigáda – híina na plochu

Brigáda – dřevo na topení

Brigáda – gabionové koše

Trénink v neděli

Rada spolku

Termíny akcí organizovaných MSKS v areálu Zbraslav v r.2024

Mezinárodní mistrovství MSKS dle IGP – 4.-6.10.

Mistrovství mládeže – 11.-13.10.

Mistrovství MSKS dle ZVV – 1.-3.11.

Rezervované termíny pro mládežnické víkendy a tábor:

Víkendovka – 16.-17.3. a 16.-17.11.

LVT 21.-27.07.

Výstavy německých ovčáků v regionu Morava a KLUBOVÝCH VÝSTAV NO:

10.-11. 8. – CZ – KVV SKCHNO, Horky nad Jizerou

24.08. Krajská výstava MSKS

01.09. Miroslav

21.09. Opava – Vítkov

27-29. 9. – SK – HŠV SUCHNO, Vyhne

05.10. Heroltice

13.10. Znojmo

19.10. Jindřichův Hradec

20.10. Jihlava

30.11. Albertovec

Napsat komentář